UCZNIOWIE/KLASY

rok szkolny 2020/2021

KLASA 

NAZWA

PRZEDMIOTY ROZSZERZONE

JĘZYKI

SPECJALNA OFERTA XILO

WYCHOWAWCA

ZDJĘCIE

INFORMACJE

1a PRAWNO-SPOŁECZNA wos
historia
j. angielski
j.niemiecki
j. łaciński  mgr Waldemar Łakus   
1b MEDYCZNA biologia
chemia
j. angielski, 
j. niemiecki
  mgr Agnieszka Fidziukiewicz    
1c MATEMATYCZNA matematyka
j. angielski
j. angielski
j.niemiecki
  mgr Agnieszka Girejko  
1d EKONOMICZNA matematyka
geografia
j. angielski
j. niemiecki lub
j. rosyjski
  mgr Dorota Kamieńska-Czyżyńska  
1e JĘZYKOWA 1 j. angielski
wos
j. angielski
j. niemiecki lub
j. rosyjski
j. chiński   mgr Katarzyna Marcinkiewicz    
1f JĘZYKOWA 2 j. angielski, 
j. polski
j. angielski
j. niemiecki lub
j. rosyjski
j. chiński   mgr Elżbieta Palinowska    
2a PRAWNO-SPOŁECZNA wos
historia

j. angielski
j.niemiecki

j. łaciński  mgr Jarosław Krzysztopowicz  klasa 1a 2020/2021  
2b MED POLITECHNICZNA YCZNA biologia
chemia

j. angielski, 
j. niemiecki

  mgr Edyta Potocka klasa 1b 2020/2021   
2c POLITECHNICZNA matematyka
fizyka 

 j. angielski
j. niemiecki

  mgr Joanna Tarasiuk  klasa 1c 2020/2021  
2d EKONOMICZNA matematyka
geografia

j. angielski
j. niemiecki lub
j. rosyjski

  mgr Agnieszka Rudnik klasa 1d 2020/2021   
2e JĘZYKOWA 1 j. angielski
wos

j. angielski, 
j. niemiecki 
lub
j. rosyjski

j. chiński  mgr Karolina Fedorowicz klasa 1e 2020/2021  
2f JĘZYKOWA 2 j. angielski, 
j. polski

j. angielski, 
j. niemiecki 
lub
j. rosyjski

j. chiński  mgr Agnieszka Białous klasa 1f 2020/2021  
3a HUMANISTYCZNA historia
j. polski

j. angielski, 
j. niemiecki

  mgr Agnieszka Sajewska klasa 2a 2020/2021  
3b MEDYCZNA biologia
chemia

j. angielski, 
j. niemiecki

  mgr Jolanta Zabrocka klasa 2b 2020/2021  
3c MATEMATYCZNA matematyka
j. angielski
j. angielski, 
j. niemiecki
  mgr Monika Łapuć klasa 2c 2020/2021  
3d BIOLOGICZNO-HUMANISTYCZNA biologia
j. polski
j. angielski, 
j. niemiecki
  mgr Anna Pietrzycka klasa 2d 2020/2021  
3e JĘZYKOWA j. angielski
WOS
j. angielski, 
j. niemiecki 
lub
j. rosyjski
j. chiński  mgr Ewelina Janczewska-Toczydłowska klasa 2e 2020/2021  
3f EKONOMICZNA matematyka
geografia
j. angielski
j. niemiecki lub
j. rosyjski 
   mgr Ewa Dajludzionek klasa 2f 2020/2021  
3g  PRAWNO - SPOŁECZNA  WOS
historia
 j. angielski
j. niemiecki
  mgr Joanna Wierzba  
3h MEDYCZNA  biologia
chemia 
 j. angielski
j. niemiecki
  mgr Halina Bożko-Lewczuk  
3i POLITECHNICZNA  matematyka
fizyka 
 j. angielski
j. niemiecki
informatyka dla inżyniera  mgr Beata Karpowicz-Gaca  
3j BIOLOGICZNO-HUMANISTYCZNA   biologia
j. polski
 j. angielski
j. niemiecki
  mgr Łukasz Zastawny  
3k JĘZYKOWA   j. angielski
geografia
j. angielski
j. niemiecki
lub
j. rosyjski
 
j. chiński   mgr Elwira Tomczyk  
3l  EKONOMICZNA matematyka
geografia 
 j. angielski
j. niemiecki
lub
j. rosyjski
   mgr Marta Gil  

 

 

 

   PARTNERZY:                       

PLIKI COOKIES: Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.