UCZNIOWIE/KLASY

rok szkolny 2022/2023

KLASA 

NAZWA

PRZEDMIOTY ROZSZERZONE

JĘZYKI

SPECJALNA OFERTA XILO

WYCHOWAWCA

ZDJĘCIE

INFORMACJE

1a PRAWNO-SPOŁECZNA wos
historia 
j. angielski
j. niemiecki
j. łaciński
mgr Łukasz Zastawny   klasa 1a 2022/2023  
1b MEDYCZNA biologia
chemia 
j. angielski
j. niemiecki
   mgr Halina Bożko-Lewczuk klasa 1b 2022/2023  
1c MATEMATYCZNA matematyka
j. angielski
j. angielski
j. niemiecki
   mgr Urszula Woronowicz  klasa 1c 2022/2023
1d EKONOMICZNA matematyka
geografia
j. angielski
j. niemiecki
   mgr Marta Gil  klasa 1d 2022/2023  
1e JĘZYKOWA 1 z WOS j. angielski
wos
j. angielski
j. niemiecki 
j. chiński
 mgr Agnieszka Walesiuk  klasa 1e 2022/2023  
1f JĘZYKOWA 2 z WOS j. angielski
wos
j. angielski
j. rosyjski
j. chiński
 mgr Beata Reczko  klasa 1f 2022/2023  
1g JĘZYKOWA Z GEOGRAFIĄ j. angielski
geografia
j. angielski
j. niemiecki lub
j. rosyjski
j. chiński  dr Elwira Tomczyk  klasa 1g 2022/2023  
1h MATEMATYCZNO - HUMANISTYCZNA matematyka
j. polski
j. angielski
j. niemiecki
   mgr Beata Karpowicz-Gaca  klasa 1h 2022/2023
2a PRAWNO-SPOŁECZNA wos
historia
j. angielski
j. niemiecki
j. łaciński  mgr Waldemar Łakus  klasa 1a 2021/2022
2b MEDYCZNA biologia
chemia
j. angielski, 
j. niemiecki
  mgr Agnieszka Fidziukiewicz  klasa 1b 2021/2022  
2c MATEMATYCZNA matematyka
j. angielski
j. angielski
j.niemiecki
  mgr Agnieszka Girejko  klasa 1c 2021/2022
2d EKONOMICZNA matematyka
geografia
j. angielski
j. niemiecki lub
j. rosyjski
  mgr Dorota Kamieńska-Czyżyńska  klasa 1d 2021/2022
2e JĘZYKOWA 1 j. angielski
wos
j. angielski
j. niemiecki lub
j. rosyjski
j. chiński   mgr Katarzyna Marcinkiewicz  klasa 1e 2021/2022  
2f JĘZYKOWA 2 j. angielski, 
j. polski
j. angielski
j. niemiecki lub
j. rosyjski
j. chiński   mgr Elżbieta Palinowska  klasa 1f 2021/2022  
3a PRAWNO-SPOŁECZNA wos
historia

j. angielski
j.niemiecki

j. łaciński  mgr Jarosław Krzysztopowicz  klasa 1a 2020/2021  
3b MED POLITECHNICZNA YCZNA biologia
chemia

j. angielski, 
j. niemiecki

  mgr Edyta Potocka klasa 1b 2020/2021   
3c POLITECHNICZNA matematyka
fizyka 

 j. angielski
j. niemiecki

  mgr Joanna Tarasiuk  klasa 1c 2020/2021  
3d EKONOMICZNA matematyka
geografia

j. angielski
j. niemiecki lub
j. rosyjski

  mgr Agnieszka Rudnik klasa 1d 2020/2021   
3e JĘZYKOWA 1 j. angielski
wos

j. angielski, 
j. niemiecki 
lub
j. rosyjski

j. chiński  mgr Karolina Fedorowicz klasa 1e 2020/2021  
3f JĘZYKOWA 2 j. angielski, 
j. polski

j. angielski, 
j. niemiecki 
lub
j. rosyjski

j. chiński  mgr Agnieszka Białous klasa 1f 2020/2021  
4a HUMANISTYCZNA historia
j. polski

j. angielski, 
j. niemiecki

  mgr Agnieszka Sajewska klasa 2a 2020/2021  
4b MEDYCZNA biologia
chemia

j. angielski, 
j. niemiecki

  mgr Jolanta Zabrocka klasa 2b 2020/2021  
4c MATEMATYCZNA matematyka
j. angielski
j. angielski, 
j. niemiecki
  mgr Monika Łapuć klasa 2c 2020/2021  
4d BIOLOGICZNO-HUMANISTYCZNA biologia
j. polski
j. angielski, 
j. niemiecki
  mgr Anna Pietrzycka klasa 2d 2020/2021  
4e JĘZYKOWA j. angielski
WOS
j. angielski, 
j. niemiecki 
lub
j. rosyjski
j. chiński  mgr Ewelina Janczewska-Toczydłowska klasa 2e 2020/2021  
4f EKONOMICZNA matematyka
geografia
j. angielski
j. niemiecki lub
j. rosyjski 
   mgr Ewa Dajludzionek klasa 2f 2020/2021  

 

 

     PARTNERZY:                         

 


PLIKI COOKIES: Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień 
swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.