RADA RODZICÓW

Przewodnicząca Rady Rodziców-Patrycja Iwona Kulesza;

Wiceprzewodnicząca Rady Rodziców- Beata Józwowicz;

Sekretarz Rady Rodziców-Dorota Dąbrowska;

Członek Zarządu Rady Rodziców-  Urszula Jurczykowska, Agata Stawiska; Urszula Zajko; Katarzyna Żuk;

Komisja Rewizyjna Rady Rodziców:

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej- Andrzej Krupicki:

Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej-Maria Pietryszyk:

Członek Komisji Rewizyjnej-Joanna Kalko:

Zadaniem Rady Rodziców jest w szczególności:

a) Uchwalanie w porozumieniu z radą pedagogiczną: programu wychowawczego szkoły,  programu profilaktyki

b) Opiniowanie programu i harmonogramu poprawy kształcenia lub wychowania  szkoły,

c) Opiniowanie projektu planu finansowego składanego przez dyrektora szkoły,

d)  Pobudzanie i organizowanie form aktywności rodziców na rzecz wspomagania realizacji celów i zadań szkoły,

e) Gromadzenie funduszy niezbędnych dla wspierania działalności szkoły, a także ustalenie zasad użytkowania tych funduszy,

f)  Zapewnienie rodzicom, we współdziałaniu z innymi organami szkoły, rzeczywistego wpływu na działalność szkoły, wśród nich zaś: znajomości zadań i zamierzeń dydaktyczno-wychowawczych w szkole i w klasie, uzyskania w każdym czasie rzetelnej informacji na temat swego dziecka i jego postępów lub trudności, znajomości regulaminu oceniania, klasyfikowania i promowania uczniów, uzyskiwania porad w sprawie wychowania i dalszego kształcenia swych dzieci, wyrażania i przekazywania opinii na temat pracy szkoły.

projekt.png - 13.32 KB

1-horz.jpg - 75.42 KB
SENTENCJA ŁACIŃSKA NA MARZEC: Nulla aetas ad discendum sera est. Na naukę nigdy nie jest za późno.