KONSULTACJE DLA UCZNIÓW I RODZICÓW 2022/2023

Godziny konsultacji, również telefoniczne - pokój nauczycielski: tel 85 732 64 65 wew. 36

NAZWISKO

DZIEŃ

GODZINA

Białous A. środa 12:35-13:35
Bilmin P. wtorek 8:50-9:50
Bożko-Lewczuk H. poniedziałek 10:40-11:40
Brzęś A. poniedziałek 9:45-10:45
Charyton A.   poniedziałek  10:45-11:45
 Chomik-Kraszewska U.  poniedziałek 9:45-10:45 
Czyżyńska-Kamieńska D.  poniedziałek 9:45-10:45
Dacewicz I.  środa (co dwa tygodnie) 8:45-9:45 
Dajludzionek E. środa 11:40-12:40
Dudek M.  czwartek 13:30-14:30
Dźwigaj R. środa 8:50-9:50  
Falkiewicz M. sobota 12:00-13:00
Fedorowicz K.  piątek 10:40-11:40 
Fidziukiewicz A. wtorek 8:50-9:50 
Frąckiewicz-Choma M.  piątek 10:45-11:45 
Gil M.  piątek 8:50-9:50 
Girejko A.  piątek 8:45-9:45 
Głażewszka-Kalenik E. piątek  11:30-12:30 
Gołębiowska B. środa 12:35-13:35 
Gorustowicz M. środa 9:45-10:45 
Iwanowska A. wtorek  9:45-10:45
Janczewska-Toczydłowska E. środa 11:40-12:40 
Jankowska K. czwartek  12:35-13:35
Jóźwik D. środa  12:35-13:35
Karpowicz-Gaca B. piątek  11:40-12:40
Kiertowicz M.  środa 8:50-9:50 
Kossakowski P. poniedziałek  13:25-14:25
Kotuk A. wtorek 10:45-11:45
Krawczyk E.  czwartek 10:40-11:40 
Krzysztopowicz J. poniedziałek 9:40-10:40 
Łakus W.  piątek  12:35-13:35
Łapuć M. wtorek  10:45-11:45 
Marcinkiewicz K.  piątek 12:35-13:35 
Misztal D.  czwartek 10:45-11:45  
Nalewajko P. wtorek  11:40-12:40
Niczyporuk S. piątek   9:35-10:35
Palinowska E.  piątek 10:40-11:40  
Pietrzycka A. poniedziałek 9:45-10:45 
Potocka E. środa 9:45-10:45 
Pychner I. wtorek 12:35-13:35 
Rafało M.  piątek 8:50-9:50 
Reczko B.  piątek 11:40-12:40 
Rogalska I. wtorek 10:40-11:40
Rudnik A. czwartek   12:35-13:35
Sajewska A. poniedziałek 11:40-12:40 
Serwicka-Kapała Anna    
Sienkiewicz J. poniedziałek 10:45-11:45 
Stasiewicz A. poniedziałek  8:40-9:40 
Szmuksta K. wtorek 19:00-20:00
Świsłocka E. wtorek  12:35-13:35
Tarasiuk J.  piątek 9:45-10:45 
Tomczyk E.  piątek 10:45-11:45  
Walesiuk A. wtorek 9:40-10:40 
Woronowicz U. środa 11:40-12:40 
Wróblewska M. wtorek 19:00-20:00
Wysocka A. wtorek  11:30-12:30 
Zabrocka J. poniedziałek 9:45-10:45
Zastawny Ł. piątek 7:55-8:55

     PARTNERZY:                         

 


PLIKI COOKIES: Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień 
swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.