EDUKACJA REGIONALNA - 1F

Dnia 2.10.2018 klasa 1f w ramach Edukacji Regionalnej wzięła udział w wycieczce po Białymstoku . Przy pięknej pogodzie uczniowie odbyli długi spacer , podczas którego  mieli możliwość zwiedzania  m.in Kościoła św Rocha, Katedry oraz Cerkwi p.w. św Mikołaja. Młodzież mogła tez podziwiać panoramę  naszego miasta z wieży widokowej przy kościele św Rocha oraz zwiedzić gmach Pałacu Branickich . Dzięki ciekawemu przekazowi pani przewodnik, uczniowie  mogli pogłębić wiedzę o historii i kulturze naszego miasta. Po trzygodzinnym spacerze wycieczkę zakończyliśmy  w Pizzerii wspólnym posiłkiem.
 
A. Girejko - wychowawczyni  klasy 

 

SENTENCJA ŁACIŃSKA NA DZIŚ: Memoria minuitur nisi eam exerceas. Pamięć słabnie, jeśli jej nie ćwiczysz.

 

   PARTNERZY:                       

 

PLIKI COOKIES: Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień
swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.