O WOLONTARIACIE W HOSPICJUM - SPOTKANIE

xi.png - 3.71 KBDnia 10.11.2017 r. w murach naszego liceum gościła pani Krystyna Skrzycka - koordynatorka wolontariuszy z „Fundacji Pomóż Im”. Podzieliła się z uczniami historią fundacji, zakresem prowadzonej działalności fundacji oraz zaprosiła wszystkich zainteresowanych do udziału w Wolontariacie hospicyjnym fundacji. Młodzież z wielkim zainteresowaniem słuchała pani Krystyny i wielu wolontariuszy zapisało się na spotkanie 15.11.2017 o godz. 12:00 w bibliotece naszego liceum, by wstępnie zapoznać się z pracą w hospicjum. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na to spotkanie.

A. Iwanowska – opiekun Wolontariatu

 projekt.png - 13.32 KB 

1-horz.jpg - 75.42 KB

SENTENCJA ŁACIŃSKA NA GRUDZIEŃ: Homini diligenti semper aliquid superest. Człowiek pilny zawsze ma coś do zrobienia.

   PARTNERZY:                       

 

PLIKI COOKIES: Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień
swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.